premiera Jaskiniowiec (dubbing)

Jaskiniowiec (dubbing)
reżyser: | gatunek: Animowany; Przygodowy
grają: HELIOS

premiera Czwarta władza (napisy)

Czwarta władza (napisy)
reżyser: Steven Spielberg | gatunek: Dramat
grają: MULTIKINO

premiera Kształt wody (napisy)

Kształt wody (napisy)
reżyser: Guillermo del Toro | gatunek: Fantasy
grają: MULTIKINO

premiera Jeszcze nie koniec (napisy)

Jeszcze nie koniec (napisy)
reżyser: Xavier Legrand | gatunek: Dramat
grają: ZORZA

Jeszcze nie koniec (napisy)

ENEMEF: Maraton z Więźniem Labiryntu ENEMEF: Maraton z Więźniem Labiryntu z premierą najnowszej części "Lek na śmierć" to epickie wydarzenie specjalnie dla fanów hitowej serii oraz miłośników dobrego, pełnego przygód i zagadek kina science fiction. 

Jeszcze nie koniec (napisy)

Sprawdźcie lutowy repertuar KLAPS’a Przed nami kolejny miesiąc z dobrym filmem w WDK. Zobaczcie co przygotował dla Was DKF Klaps na luty.

Jeszcze nie koniec (napisy)

ENEMEF: Noc Horrorów - Antywalentynki ENEMEF: Noc Horrorów - Antywalentynki to już coroczna tradycja fanów mrocznej strony kina. Tuż po przepełnionych różem, słodkościami i filmami o miłości Walentynkach w kinie spotkają się fani mocnych wrażeń, aby przez całą noc celebrować swoje święto - Antywalentynki! 

 

 Wiadomości kina

 
Znamy szczegóły nowego sezonu operowego w Zorzy. Karnety już w sprzedaży
Kolejny, dwunasty już sezon transmisji z Metropolitan Opera w Nowym Jorku w kinie Zorza rozpocznie się 7 października spektaklem "Norma" Vincenza Belliniego. W zbliżającym się sezonie melomani obejrzą łącznie 10 spektakli. Będą także polskie akcenty: tenora Piotra Beczała, który zaśpiewa 14 kwietnia 2018 r. u boku Plácida Dominga w „Luizie Miller” Giuseppe Verdiego. 

The Metropolitan Opera wybrała spośród 220 inscenizacji- dziesięć, które zamierza pokazać na żywo, z satelity, w 71 krajach. W kolejnym sezonie transmisji znajdzie się pięć premierowych inscenizacji, powrócą także popularne tytuły, ale w nowych obsadach, między innymi „Così fan tutte”, „Normy” i „Toski”. Po raz pierwszy w Metropolitan Opera  pojawi się „Kopciuszek” Jules’a Masseneta. Nowojorczycy przypomną też uroczą inscenizację „Czarodziejskiego fletu” Wolfganga Amadeusza Mozarta, tym razem w pełnej wersji i w języku niemieckim-oryginalnym
 
W transmitowanych spektaklach wystąpią najgorętsze gwiazdy wokalistyki, między innymi: Sondra Radvanovsky, Sonya Yoncheva, Plácido Domingo, Joyce DiDonato, Kristine Opolais, Jonas Kaufmann, Kelli O’Hara, Pretty Yende, Matthew Polenzani, Michael Fabiano, Alice Coote, Joseph Calleja, Charles Castronovo, René Pape, Bryn Terfel, Ildebrando D’Arcangelo, Susanna Phillips czy Christopher Maltman.

W obsadzie Dyrygentów staną najlepsi: Carlo Rizzi, Andris Nelsons, Marco Armiliato, Maurizio Benini czy Bertrand de Billy. Legendarny James Levine poprowadzi dwa transmitowane przedstawienia.
 
Od 2006 roku, dzięki transmisjom spektakli w jakości HD & DD Surround, w których nowojorska Met jest pionierem, ponad 22 milionów widzów obejrzało na żywo blisko 110 przedstawień – od klasyki po dzieła współczesne. Realizatorzy transmisji tradycyjnie już zadbają o dodatkowe atrakcje: wywiady z artystami, wizyty za kulisami, w pracowniach teatralnych czy na próbach do kolejnych spektakli.
 
PROGRAM:

„Norma” Vincenzo Bellini
7 października 2017
dyrygent: Carlo Rizzi, reżyseria: Sir David McVicar
w rolach głównych: Sondra Radvanovsky, Joyce DiDonato, Joseph Calleja, Matthew Rose
 
„Czarodziejski flet” Wolfgang Amadeus Mozart
14 października 2017
dyrygent: James Levine, reżyseria i kostiumy: Julie Taymor
w rolach głównych: Golda Schultz, Kathryn Lewek, Charles Castronovo, Markus Werba, Christian Van Horn, René Pape
 
„Anioł zagłady” Thomas Adès
18 listopada 2017
dyrygent: Thomas Adès, reżyseria: Tom Cairns
w rolach głównych: Audrey Luna, Amanda Echalaz, Sally Matthews, Sophie Bevan, Alice Coote, Christine Rice, Iestyn Davies, Joseph Kaiser, Frédéric Antoun, David Portillo, David Adam Moore, Rod Gilfry, Kevin Burdette, Christian Van Horn, John Tomlinson
 
„Tosca” Giacomo Puccini
27 stycznia 2018
dyrygent: Andris Nelsons, reżyseria: Sir David McVicar
w rolach głównych: Kristine Opolais, Jonas Kaufmann, Bryn Terfel,  Patrick Carfizzi
 
„Napój miłosny” Gaetano Donizetti
10 lutego 2018
dyrygent: Domingo Hindoyan, reżyseria: Bartlett Sher
w rolach głównych: Pretty Yende, Matthew Polenzani, Davide Luciano, Ildebrando D’Arcangelo
 
„Cyganeria” Giacomo Puccini
24 lutego 2018
dyrygent: Marco Armiliato, reżyseria i scenografia: Franco Zeffirelli
w rolach głównych: Sonya Yoncheva, Susanna Phillips, Michael Fabiano, Lucas Meachem, Alexey Lavrov, Matthew Rose, Paul Plishka
 
„Semiramida” Gioachino Rossini
10 marca 2018
dyrygent: Maurizio Benini, reżyseria: John Copley
w rolach głównych: Angela Meade, Elizabeth DeShong, Javier Camarena, Ildar Abdrazakov, Ryan Speedo Green
 
„Tak czynią wszystkie albo Szkoła kochanków” Wolfgang Amadeus Mozart
Così fan tutte, ossia La scuola degli amanti
31 marca 2018
dyrygent: David Robertson, reżyseria: Phelim McDermott
w rolach głównych: Amanda Majeski, Serena Malfi, Kelli O’Hara, Ben Bliss, Adam Plachetka, Christopher Maltman
 
„Luiza Miller” Giuseppe Verdi
14 kwietnia 2018
dyrygent: James Levine, reżyseria: Elijah Moshinsky
w rolach głównych: Sonya Yoncheva, Olesya Petrova, Piotr Beczała, Plácido Domingo, Alexander Vinogradov, Dmitry Belosselskiy
 
„Kopciuszek” Jules Massenet
28 kwietnia 2018
dyrygent: Bertrand de Billy, reżyseria i kostiumy: Laurent Pelly
w rolach głównych: Joyce DiDonato, Alice Coote, Stephanie Blythe, Kathleen Kim, Laurent Naouri.

Data wprowadzenia: 2017-08-07
 

 Komentarze

 
Twój podpis
Treść:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

 Zapowiedzi

 Reklama

 Recenzje

 Resinet poleca

Zabicie świętego jelenia
(Thriller Wlk. Brytania, Irlandia)

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi
(Akcja; Przygodowy; S-F USA)

Wojna płci
(Biograficzny; Komedia USA, Wielka Brytania)

Cudowny chłopak (Napisy)
(Dramat; Familijny USA, Hongkong)

Pasażer
(Thriller USA)

Czarna Pantera (3D, napisy)
(Akcja; S-F USA)

Cudowny chłopak (dubbing)
(Dramat; Familijny USA, Hongkong)

Syn Królowej Śniegu
(Dramat; Fantasy Polska)

Cudowny chłopak (lektor)
(Dramat; Familijny USA, Hongkong)

Cudowny chłopak (lektor, mała sala)
(Dramat; Familijny USA, Hongkong)

Cudowny chłopak (napisy, mała sala)
(Dramat; Familijny USA, Hongkong)

Syn Królowej Śniegu (mała sala)
(Dramat; Fantasy Polska)

Cudowny chłopak (napisy)
(Dramat; Familijny USA, Hongkong)

Cudowny chłopak (dubbing, mała sala)
(Dramat; Familijny USA, Hongkong)

Cudowny chłopak - Kino Konesera
(Dramat; Familijny USA, Hongkong)

Cudowny chłopak (dubbing) - Kino na Temat
(Dramat; Familijny USA, Hongkong)

Czwarta władza (napisy)
(Dramat USA)

Kształt wody (napisy)
(Fantasy USA)

 Dla dzieci

Tarapaty
(Familijny; Przygodowy Polska)

Coco (3D, dubbing)
(Animowany; Familijny USA)

Potworna rodzinka (dubbing)
(Animowany; Komedia Niemcy/Wlk. Brytania)

Pierwsza gwiazdka (dubbing)
(Animowany USA)

Tedi i mapa skarbów (dubbing)
(Animowany Hiszpania)

Syn Królowej Śniegu
(Dramat; Fantasy Polska)

Syn Królowej Śniegu (mała sala)
(Dramat; Fantasy Polska)

Gnomy rozrabiają (dubbing)
(Animowany Kanada)

Gnomy rozrabiają (3D, dubbing)
(Animowany Kanada)

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (dubbing)
(Animowany; Familijny; Komedia Niemcy)

Gnomy rozrabiają (dubbing, mała sala)
(Animowany Kanada)

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (dubbing, mała sala)
(Animowany; Familijny; Komedia Niemcy)

Jaskiniowiec (dubbing)
(Animowany; Przygodowy Francja/Wielka Brytania)

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska (dubbing) - Kino na Temat
(Animowany; Familijny; Komedia Niemcy)

 Filmoteka

 Warto zobaczyć

Sprawdź aktualny repertuar kin

 Konkursy

Chwilowo brak konkursów

 Dzisiaj w kinach: niedziela, 18.02.2018 r.

HELIOS

Czarna Pantera (Dubbing) 10:00, 14:30,
Nowe oblicze Greya (napisy) 11:00, 13:30, 16:00, 18:30, 20:00, 21:00,
Plan B 15:00, 18:00,
Podatek od miłości 13:00, 19:00,

HELIOS Galeria

Czarna Pantera (Dubbing) 10:30, 17:30,
Czarna Pantera (napisy) 14:30, 19:30,
Nowe oblicze Greya (napisy) 11:00, 12:00, 13:30, 14:30, 16:00, 17:00, 18:30, 20:00, 21:00, 22:30,
Plan B 13:15, 18:00,
Podatek od miłości 14:00, 21:00,

MULTIKINO

Cudowny chłopak (dubbing) 10:20, 13:40, 16:10, 18:40,
Czarna Pantera (Dubbing) 10:45, 11:40, 17:20,
Czarna Pantera (napisy) 14:30, 19:15, 20:15,
Czwarta władza (napisy) 15:20, 17:55, 20:30,
Fernando (2D, dubbing) 10:20, 12:10, 17:05,
Gnomy rozrabiają (dubbing) 10:05, 12:05, 14:05,
Kształt wody (napisy) 18:05, 20:45,
Narzeczony na niby 14:20, 19:30,
Nowe oblicze Greya (napisy) 12:55, 15:15, 17:35, 19:00, 20:00, 22:05,
Podatek od miłości 14:50, 17:10, 19:45,

ZORZA

 Ostatnio dodane

 Promocje kin

 Kontakt

Rzeszowski Portal Informacyjny resinet.pl

tel.  017 85 06 396
fax. 017 85 06 397

e-mail: kina@resinet.pl

Tutaj znajdziesz nasze pełne dane kontaktowe.