Filmoteka

 
Cube

Tytuł oryginalny:

Cube

Reżyser:

Vincenzo Natali

Obsada:

Maurice Dean Wint
Nicole Deboer
Nicky Guadagni
David Hewlett
Andrew Miller

Gatunek:

Thriller

Rok produkcji:

1997

Czas trwania:

90 minut

Dozwolony od lat:

15

Kraj produkcji:

Kanada

Dystrybutor:

Tantra

Cube

Średnia ocena:

0/5

Opis:

Jest ich sześcioro, nie widzą gdzie i dlaczego są, nie wiedzą kim są inni - nie widzą dosłownie nic. Nie zmienia to faktu, że cała szóstka została wyrwana ze swojego codziennego życia i znalazła się w tajemniczym, pełnym śmiertelnych pułapek miejscu, z którego wydawać by się mogło nie może być wyjścia. Gliniarz. Zawodowy złodziej. Genialna studentka matematyki. Psycholog. Mężczyzna chory na autyzm. Dość przypadkowy, nawet przewrotny zbiór osób. Żadna z nich nie wie, jak i dlaczego została uwięziona, wkrótce jednak okaże się, że każdy z sześciorga uwięzionych posiada umiejętności, które mogą dopomóc im w ucieczce.
Na każdym kroku mnożą się pytania bez odpowiedzi: kto stworzył ten diabelski labirynt i w jakim celu? W obliczu rosnącego zagrożenia narastają pomiędzy nimi osobiste konflikty i walka o władzę. Kiedy będą współpracować pojawi się promyk nadziei, jednak kiedy do głosu dojdą ich prawdziwe Ja, ich wewnętrzne obawy i fobie nadzieja ta zacznie się bardzo szybko oddalać. (...) To bardziej horror niż moralitet, bardziej "fiction" niż "science". Dostarcza wielu mocnych wrażeń, jednocześnie pozostawiając widza z tą wspaniałą iskierką niepewności - a może jednak było w tej historii coś więcej ?


Nie znaleziono żadnej pozycji repertuaru dla tego obiektu
Ocena filmu (max: 5 pkt):

 

(0/5)  Głosów: 0

Dodaj opinię
Twój podpis
Treść:
Twoja ocena:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

 Warto zobaczyć

Sprawdź aktualny repertuar kin

 Konkursy

Chwilowo brak konkursów

 Dzisiaj w kinach: piątek, 12.08.2022 r.

 Ostatnio dodane

 Promocje kin

 Kontakt

Rzeszowski Portal Informacyjny resinet.pl

tel.  017 85 06 396
fax. 017 85 06 397

e-mail: kina@resinet.pl

Tutaj znajdziesz nasze pełne dane kontaktowe.