W Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart rozegra się Turniej Trzech Czarodziejów, na który przybędą uczniowie z Bułgarii i Francji. Zgodnie z prastarymi regułami w turnieju uczestniczyć ma trzech uczniów - reprezentantów każdej ze szkół, wybranych przez Czarę Ognia. Dziwnym zbiegiem okoliczności wybranych zostaje czterech.
Myślę ,że to będzie najlepsza część Harrego Pottera, dlatego tak myślę bo już tą książkę przeczytałem
Autor: rogal
Data: 2007-02-22 20:06
Harry Poter to film dla kazdej osoby starszej czy mlodszej. Pozwala on widzowi zapomniec o otaczajacym swiecie i wbic sie w zycie czarodziejow. osobiscie z wielka przyjemnoscia oddam sie temu filmowi.
Kazdy lubi bajki bo przeciez my tez bylismy kiedys dziecmi!
Autor: Marta
Data: 2007-02-22 20:06
Mam Przeczucię nom że czeba isc bedze cool napewno icccie wszystkie filmy z Harry Potter zawsze som super papa
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Drogi użytkowniku! Trafiłeś na archiwalną wersję działu kinowego. Filmowe newsy, bieżący repertuar kin oraz filmotekę znajdziesz w nowej odsłonie serwisu.